Garlando – piłkarzyki

Od 1954 roku Garlando zajmuje się produkcją i wprowadzaniem do obrotu wysokiej jakości stołów do piłki nożnej, stołów bilardowych, stołów do tenisa i air hockeya, przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Produkty Garlando są tworzone poprzez oryginalne połączenie tradycyjnego rzemiosła i najbardziej zaawansowanych technologii oraz wieloletnich badań, którego owocem są produkty bezpieczne i przyjazne w użytkowaniu.

Piłkarzyki zarobkowe Garlando - Maracana

"Maracanà to idealny stół zarobkowy do barów. Jednak bez zamontowanego wrzutnika na monety równie dobrze sprawdza się podczas gry rekreacyjnej w domowym zaciszu. Jest bardzo prosty w obsłudze i serwisowaniu, a dzięki podnoszonej górnej części równie łatwo utrzymać stół w czystości."

Sprawdź aktualną ofertę

Stół do piłkarzyków Garlando - G-500

"Stolik piłkarski G-500 łączy wysoką jakość, wytrzymałość z prostą, wyszukaną elegancją, pasującą do każdego pomieszczenia. W 1999r. został przez czołowych zawodników wybrany najlepszym stolikiem na rynku brytyjskim w swojej kategorii. Najnowszy model w gamie G-500 został pomalowany w szarym kolorze, który doskonale wpasuje się do niejednego wnętrza."

Sprawdź aktualną ofertę

Piłkarzyki (ITSF) Garlando - Pro Champion

"Pro Champion łączy w sobie elegancję i stabilność konstrukcji. Jest to oficjalny stół treningowy - z certyfikatem ITSF - dla profesjonalnych graczy. Może być też używany w turniejach kategorii Pro Tour. Model ten dzieli wspólne elementy z o wiele droższym modelem Master Champion - poza podobnym wyglądem są to m.in. nogi ze stopkami umożliwiającymi odpowiednie poziomowanie, gumowe bumpery drążków absorbujące siłę uderzenia czy dystanse zatrzymujące bramkarzy w polu bramkowym. Produkt jest zgodny z normą europejską EN 71-1,71-2, 71-3, 71-9,"

Sprawdź aktualną ofertę

Stół do piłkarzyków Garlando - G-500 Pure White

"Stół piłkarski G-500 Pure White łączy wysoką jakość, wytrzymałość z prostą, wyszukaną elegancją w postaci kombinacji białej obudowy i szarych elementów wyposażenia stolika. Produkt zgodny z normą europejską EN 71-1,71-2, 71-3, 71-9."

Sprawdź aktualną ofertę

Stół do piłkarzyków Garlando - G-5000

"Stolik piłkarski G-5000 to najbardziej ekskluzywna wersja stolika piłkarskiego. Wyrazista i dystyngowana linia wraz z ciekawą kolorystyką sprawia, że stolik znajduje uznanie w oczach klientów ceniących sobie stylowe i wyrafinowane produkty. Rzadko spotykane figurki w kolorze brązowym i kości słoniowej podkreślają ekskluzywność modelu."

Sprawdź aktualną ofertę

Stół do piłkarzyków Garlando - G-500 Weatherproof

"Stół piłkarski G-500 Weatherproof to pierwszy model "na każdą pogodę" - przygotowany specjalnie dla tych, którzy w swoją ulubioną grę chcieliby pograć na świeżym powietrzu. Zastosowano w nim wodoodporne i nierdzewne materiały. Dodatkowo stół wyposażony jest w ochronny pokrowiec, który ma zapobiec wyblaknięciu kolorów."

Sprawdź aktualną ofertę

Piłkarzyki (ITSF) Garlando - World Champion 07

"Najnowsza odsłona modelu World Champion - profesjonalnego stołu dostosowanego do wymagań zawodowych graczy, posiada certyfikat ITSF z numerem licencyjnym, który można wyśledzić na stronie International Table Soccer Federation. Model ten został też wyposażony w szereg innowacyjnych rozwiązań stworzonych z myślą o zawodnikach biorących udział w turniejach najwyższej rangi. Wytrzymała, wzmacniana konstrukcja zachowuje stabilność nawet podczas najbardziej zaciętych meczów. Specjalnie zaprojektowane narożniki boiska oraz bumpery drążków eliminują martwe pola, a nowoczesne materiały użyte przy budowie stołu zapewniają maksymalną kontrolę nad każdym uderzeniem"

Sprawdź aktualną ofertę

Piłkarzyki Garlando - XXL dla 8 graczy

"Garlando XXL to stół przeznaczony do gry nawet dla 8 graczy równocześnie. Większa liczba osób biorących udział w rozgrywce to więcej zabawy i jeszcze więcej interesujących akcji. Stół powstał na bazie modelu G-2000, a więc łączy w sobie elegancję i stabilność konstrukcji. Stół często wykorzystywany w różnego rodzaju akcjach promocyjnych, piknikach, wydarzeniach sportowych, imprez integracyjnych i okolicznościowych. Dzięki powiększonego polu gry nikt nie będzie się nudził."

Sprawdź aktualną ofertę

Piłkarzyki zarobkowe Garlando - Olympic Silver

"Stół Olympic Silver to stosunkowo nowy produkt na rynku. Powstał z połączenia modeli World Champion i Olympic, co nadaje mu niepowtarzalny wygląd, przy jednoczesnym zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych z branży futbolu stołowego. Zastosowano tutaj nietłukące się szkło, które doskonale chroni pole gry zarówno przed hałasem, zabrudzeniami jak również różnego rodzaju "manipulacjom" przez nieuczciwych graczy, co sprawia, że ten zarobkowy stolik piłkarski sprawdzi się w niemal każdych warunkach."

Sprawdź aktualną ofertę

Oczywiście to nie wszystkie stoły Garlando, które oferujemy. W naszym sklepie znajduje się więcej piłkarzyków zarówno stoły dla dzieci, zarobkowe, jak i te profesjonalne / turniejowe.. Mamy również oryginalne części zamienne, więc w razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić również serwis takich urządzeń.

Zobacz pełną ofertę