Stern – flipper / pinball

Stern Pinball, Inc. to jeden z najstarszych i największych projektantów i producentów najwyższej jakości automatów typu pinball na świecie! Początki firmy sięgają początku lat 30′ XX w. Oferuje ona pełny zakres komercyjnych i rekreacyjnych flipperów, akcesoriów, które są sprzedawane do operatorów, entuzjastów i fanów na całej kuli ziemskiej. Obecnie Ster Pinball jest domem dla wielu najlepszych na świecie projektantów oraz programistów gier z szalejącą srebrną kulą.

Flipper - Ghostbusters - STERN PINBALL, INC.

"Zostań Pogromcą i oczyść miasto z duchów! Flipper Ghostbusters został zaprojektowany tak, by gra była prosta, ale jej opanowanie wymagało wypracowania zręczności."

Sprawdź aktualną ofertę

Flipper - The Walking Dead - STERN PINBALL, INC.

"The Walking Dead to najpopularniejszy serial telewizyjny w gronie dorosłych w wieku 18-49. Oparty został na serii książek napisanych przez Roberta Kirkmana i opublikowanych przez Image Comics. To historia opowiadająca o życiu po apokalipsie zombie. Flipper The Walking Dead Sterna łączy wszystkie elementy, których oczekują fani! Na krwiożerczy świat flippera składają się liczne figurki zombie, czy interaktywne, ruchome budynki Więzienia i Bloku C"

Sprawdź aktualną ofertę

Flipper - Metallica - STERN PINBALL, INC.

"Kolejna nowość od Sterna to flipper powstały na cześć zespołu Metallica - jednego z najlepszych rockowych kapeli wszech czasów! Szybkie tempo i agresywne riffy wyznaczają ton niezapomnianym wrażeniom z gry. Gracze mają możliwość uderzania łopatkami flippera w rytm 12 klasycznych hitów Metalliki, w tym "Master of Puppets", "One" czy "Fade to Black"

Sprawdź aktualną ofertę

Flipper - Game of Thrones - STERN PINBALL, INC.

"Zapanuj nad Siedmioma Królestwami...a znajomym pokaż kto tu rządzi! Flipper Stern'a Gra o Tron pełen jest figurek, melodii i klimatu związanego z kultową sagą. Idziemy o zakład, że nie oprzesz się pokusie, jaką jest stawienie czoła królom, rycerzom, łotrom i smokom. Każdy gracz może zadecydować rycerzem którego rodu pragnie zostać, oraz z kim chce konkurować."

Sprawdź aktualną ofertę

Flipper - Star Wars - STERN PINBALL, INC.

"Flipper Star Wars przeniesie graczy do dynamicznego i wymagającego świata Gwiezdnych Wojen, gdzie stoczą oni walkę o przywrócenie sprawiedliwości w Galaktyce. Pinball ten został wyposażony w szereg atrybutów, aby zapewnić rozgrywkę, której nie można się oprzeć. Gra zawiera odgłosy dźwiękowe oraz inne elementy zaczerpnięte bezpośrednie ze słynnej trylogii Star Wars."

Sprawdź aktualną ofertę

Flipper - Aerosmith - STERN PINBALL, INC.

"Flipper - Aerosmith - STERN PINBALL, INC. odzwierciedla energię oraz emocje, które towarzyszy koncertom na żywo grupy Aerosmith. Gracze w trakcie rozgrywki usłyszą 9 sławnych utworów zespołu doświadczając niesamowitych wrażeń na terenie koncertu m.in. największe hity zespołu, takie jak "Sweet Emotion" czy "Back in the Saddle", a dzięki zastosowaniu nowego systemu audio, spotkamy się z jeszcze lepszą jakością dźwięku."

Sprawdź aktualną ofertę

Obecnie Ster Pinball jest domem dla wielu najlepszych na świecie projektantów oraz programistów gier z szalejącą srebrną kulą. Wśród bogatej oferty najwyższej jakości automatów zarówno komercyjnych jak i rekreacyjnych znajdują się modele, które czerpią pełnymi garściami z licencjonowanych produkcji filmowych, artystycznych i innych znanych motywów.

Zobacz pełną ofertę