Nasza oferta

Nasza strona jest aktualnie w budowie i pełną ofertę produktów można znaleźć w tym momencie na naszym sklepie internetowym – tutaj

Happy Hop - dmuchane place zabaw i wodne zjeżdżalnie

- Happy Hop to uznana marka obecna na rynku od wielu lat. Wśród bogatej oferty tego producenta znajdują się dmuchane place zabaw, wodne zjeżdżalnie, tory przeszkód, wielofunkcyjne i komercyjne dmuchańce - dostępne w różnych wielkościach. Niezwykłe, unikatowe wzory przykuwają uwagę dzieci i zapewniają świetną zabawę na długie godziny. Wszystkie produkty tego producenta to efekt wieloletniego doświadczenia i precyzyjnego projektowania w połączeniu z najwyższej jakości materiałami.

Zobacz więcej

Garlando - piłkarzyki

- Od 1954 roku Garlando zajmuje się produkcją i wprowadzaniem do obrotu wysokiej jakości stołów do piłki nożnej, stołów bilardowych, stołów do tenisa i air hockeya, przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Produkty Garlando są tworzone poprzez oryginalne połączenie tradycyjnego rzemiosła i najbardziej zaawansowanych technologii oraz wieloletnich badań, którego owocem są produkty bezpieczne i przyjazne w użytkowaniu

Zobacz więcej

Roberto Sport - piłkarzyki

- Roberto Sport jest jednym z najlepszych producentów piłkarzyków na świecie. Mogą się poszczycić szerokim wachlarzem produktów o wysokiej jakości i przystępnych cenach. Ich wiodącymi produktami są piłkarzyki, na których rozgrywane są oficjalne turnieje Międzynarodowej Federacji Footbolu Stołowego (ITSF). Firma Roberto Sport miała duży wkład w rozwój tej dziedziny sportu zarówno we Włoszech jak i na całym świecie. Są jednym z oficjalnych sponsorów ITSF (International Table Soccer Federation), Włoskiej Federacji Footbolu Stołowego (FICB), oraz mistrzyni świata w rozgrywkach kobiet: Samanthy Di Paolo.

Zobacz więcej

Bonzini - piłkarzyki

- Bonzini to francuska marka ekskluzywnych stołów do piłkarzyków, której historia sięga 1927 roku. Przez lata obecności na rynku zasłynęła ona z produkcji najwyższej jakości stołów o ponadczasowym designie. Produkcja piłkarzyków odbywa się we Francji w podparyskiej miejscowości Bagnolet z wykorzystaniem takich materiałów jak drewno bukowe, skóra oraz ręcznie malowane, aluminiowe figurki piłkarzyków. Dzięki sporemu udziałowi produkcji ręcznej każdy stolik to indywidualne dzieło sztuki, a nie kolejny seryjny, masowy produkt. Co więcej - piłkarzyki można też w dużej mierze zindywidualizować m.in. wybierając kolor obudowy, nóg, czy figurek np. zgodnie z barwami ulubionej drużyny piłkarskiej. Producent umożliwia nawet na wybór rodzaju rączek do prowadnic, co pozwala na dostosowanie niemal każdego piłkarzyka według własnym potrzeb. W tej ekskluzywnej marce znajdują się też tak wyszukane rozwiązania jak obszycie stolika skórą, co daje niepowtarzalny efekt i jest szczytem luksusu w futbolu stołowym, a zarazem daje możliwość dopasowania do najbardziej wyszukanych wnętrz.

Zobacz więcej

Stern - flipper / pinball

- Stern Pinball, Inc. to jeden z najstarszych i największych projektantów i producentów najwyższej jakości automatów typu pinball na świecie! Początki firmy sięgają początku lat 30' XX w. Oferuje ona pełny zakres komercyjnych i rekreacyjnych flipperów, akcesoriów, które są sprzedawane do operatorów, entuzjastów i fanów na całej kuli ziemskiej. Obecnie Ster Pinball jest domem dla wielu najlepszych na świecie projektantów oraz programistów gier z szalejącą srebrną kulą.

Zobacz więcej

Dart – tarcze, lotki i akcesoria

W naszej ofercie znajdują się również doskonałe produkty do darta, czyli popularnej gry w lotki / rzutki. Zajmujemy się dystrybucją najwyższej jakości produktów brytyjskich marek takich jak Target, Harrows czy Winmau. Poza lotkami zarówno steeltip (z ostrą końcówką / grotem) przeznaczonymi do gry na tarczach sizalowych oraz softip (z miękką końcówką / grotem) przeznaczonymi do gry na tarczach elektronicznych, oferujemy również tarcze, automaty, części zamienne i wszelkie niezbędne akcesoria w wielu wariantach do wyboru, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Zobacz więcej

ExpertFun.pl – wszystkie pozostałe automaty

Wszystkie pozostałe automaty z naszej oferty m.in.bujaki dla dzieci , koszykówki, zbijaki, kulomiot, air hockey / cymbergaj - najwyższej jakości produkty, które zapewnią rozrywkę wszędzie tam, gdzie będzie potrzebna można znaleźć w naszym sklepie internetowym

Zobacz więcej