Dart – tarcze, lotki i akcesoria

W naszej ofercie znajdują się również doskonałe produkty do darta, czyli popularnej gry w lotki / rzutki. Zajmujemy się dystrybucją najwyższej jakości produktów brytyjskich marek takich jak Target, Harrows czy Winmau  Poza lotkami zarówno steeltip (z ostrą końcówką / grotem) przeznaczonymi do gry na tarczach sizalowych oraz softip (z miękką końcówką / grotem) przeznaczonymi do gry na tarczach elektronicznych, oferujemy również tarcze, automaty, części zamienne i wszelkie niezbędne akcesoria w wielu wariantach do wyboru.

Sprawdź jakie produkty mamy w kategorii dart

Produkty marki Target
Firma Target tworzy lotki oraz akcesoria do darta już od ponad 40 lat, więc z całą pewnością jest to producent, który zna się na rzeczy. 40 lat solidności, projektowania, rozwoju oraz innowacyjności, 40 lat przełomowych rozwiązań, wizji oraz najwyższej jakości w świecie darta. Target może pochwalić się tym, iż niezmiennie jest firmą, która wprowadza najnowsze rozwiązania w dziedzinie projektowania oraz produkcji - nierozłącznie z dożywotnią gwarancją na barele. Producent rodem z Wielkiej Brytanii sponsoruje również wiele zawodów oraz najlepszych graczy na każdym kontynencie od Europy, Amerykę Północną poprzez Południowo-Wschodnią Azję oraz Japonię. Dart jest wpisany w DNA firmy.

Sprawdź aktualną ofertę

Produkty marki Harrows
Początki firmy Harrows sięgają roku 1973, kiedy w Enfield w północnej cześci Londynu powstał mały sklepik z tarczami i akcesoriami do darta. W latach 70-tych po raz pierwszy pojawiły się telewizyjne relacjez zawodów darta, co spowodowało nagły wzrost popularności tego sportu. Firma Harrows doskonale wykorzystała okazję, aby zaspokoić popyt tworzącego się rynku. Nawiązanie współpracy z narodowymi federacjami oraz sponsorowanie licznych zawodów zaowocowało udaną ekspansją na rynki zagraniczne. Dzisiaj Harrows to światowa marka dostępna w ponad 100 krajach na całym świecie i niekwestionowany lider w swojej branży. 4 fabryki wyposażone w sprzęt najnowszej generacji produkują ponad 800 produktów, tworzonych z myślą o spełnianiu oczekiwań różnych grup klientów, od graczy początkujących po profesjonalnych zawodników.

Sprawdź aktualną ofertę


Produkty marki Winmau
Winmau to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek produkująca najwyższej jakości sizalowe tarcze oraz inne lotki i akcesoria do darta klasy premium. Ta pochodząca z Wielkiej Brytanii firma jest najczęściej pokazywana w telewizji przy okazji różnego rodzaju turniejów najwyższej rangi, może się również poszczycić tym, iż wielu mistrzów świata gra właśnie na jej sprzęcie. Winmau jest obecne na rynku od ponad 65 lat i stało się jednym z liderów branży ściśle współpracując z największymi federacjami darta na świecie.

Sprawdź aktualną ofertę


Oświetlenie do tarczy sizalowej - AURA Dart LED
Oferujemy też oświetlenie do tarczy sizalowej - Aura LED - to profesjonalne rozwiązanie dla najbardziej wymagających graczy. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom w dziedzinie technologii LED uzyskano barwę światła, która nie męczy oczu jednocześnie zapewniając doskonałą widoczność każdego pola punktowego.

Sprawdź aktualną ofertę