Bonzini – piłkarzyki

Bonzini to francuska marka ekskluzywnych stołów do piłkarzyków, której historia sięga 1927 roku. Przez lata obecności na rynku zasłynęła ona z produkcji najwyższej jakości stołów o ponadczasowym designie. Produkcja piłkarzyków odbywa się we Francji w podparyskiej miejscowości Bagnolet z wykorzystaniem takich materiałów jak drewno bukowe, skóra oraz ręcznie malowane, aluminiowe figurki piłkarzyków. Dzięki sporemu udziałowi produkcji ręcznej każdy stolik to indywidualne dzieło sztuki, a nie kolejny seryjny, masowy produkt. Co więcej – piłkarzyki można też w dużej mierze zindywidualizować m.in. wybierając kolor obudowy, nóg, czy figurek np. zgodnie z barwami ulubionej drużyny piłkarskiej. Producent umożliwia nawet na wybór rodzaju rączek do prowadnic, co pozwala na dostosowanie niemal każdego piłkarzyka według własnym potrzeb.

Piłkarzyki Bonzini B90 - pokryte skórą

"Jeden z najbardziej luksusowych piłkarzyków na świecie - Bonzini B90 pokryte skórą. Sprawdzona, wytrzymała konstrukcja wykonana m.in. z drewna bukowego teraz zyskała dodatkowy, wyrafinowany atut. Piłkarzyki pokryte skórą przykuwają uwagę i wyróżniają się na tle wszelkich innych produktów tego typu. Wykonane są według wizji dwóch francuskich producentów i projektantów wnętrz Bruno Domeau oraz Philippe Peres."

Sprawdź aktualną ofertę

Piłkarzyki Bonzini B90 - Classic

"Model B90 od Bonzini to wyjątkowo wytrzymały produkt. Przy produkcji tego stolika wykorzystano te same materiały co w przypadku zarobkowego modelu B60. Solidna obudowa o grubości 22mm wykonana wielowarstwowej sklejki oraz drewna bukowego z powłoką poliuretanową. Stolarka wspierana przez elementy mechaniczne, co przekłada się na jedną z najbardziej wytrzymałych konstrukcji dostępnych na rynku, która wytrzyma nawet najbardziej zaciętą rozgrywkę."

Sprawdź aktualną ofertę

Piłkarzyki Bonzini B90 - ITSF

"B90 ITSF to oficjalny stolik turniejowy marki Bonzini - na tym stole rozgrywane są wszelkie najważniejsze turnieje na całym świecie w tym Mistrzostwa Świata oraz Puchar Świata. Tak samo jak w standardowym modelu B90 jest to produkt najwyższej jakości materiałów - solidna obudowa o grubości 22mm wykonana została wielowarstwowej sklejki oraz drewna bukowego 1-wszej jakości. "

Sprawdź aktualną ofertę

Piłkarzyki Bonzini Pied Tournés - z toczonymi nogami

"Nie daj się zwieść delikatnemu wzornictwu modelu Bonzini Pied Tournés. Ten wyjątkowy stolik z toczonymi nogami to wyjątkowo wytrzymała i stabilna konstrukcja wykonana dokładnie z tych samych materiałów, co pozostałe modle Bonzini. Wielowarstwowa sklejka i drewno bukowe zostały tutaj użyte do produkcji obudowy, która sprawdzi się w wytwornych wnętrzach w stylu Ludwika XVIII. Będzie też doskonałym uzupełnieniem w stylowych salach i pokojach bilardowych oraz różnego rodzaju kawiarniach."

Sprawdź aktualną ofertę

Piłkarzyki zarobkowe Bonzini B60 - Classic

'Bonzini B60 to zarobkowy model, który został wykonany z najbardziej wytrzymałych materiałów dostępnych na rynku. Solidna obudowa o grubości 22mm z wielowarstwowej sklejki oraz drewna bukowego z powłoką poliuretanową daje poczucie obcowania ze sprzętem wyjątkowej jakości."

Sprawdź aktualną ofertę

Piłkarzyki zarobkowe Bonzini B60 - ITSF

"Bonzini B60 - ITSF to zarobkowy model, który został w certyfikat Międzynarodowej Federacji Futbolu Stołowego (ITSF) co czyni go stolikiem turniejowym. Jest on używany to oficjalnych sesji treningowych oraz turniejów na całym świecie. Wykonano go z najbardziej wytrzymałych materiałów dostępnych na rynku."

Sprawdź aktualną ofertę

Bonzini oferuje dostosowanie niemal każdego elementu stołu według własnych upodobań. Można wybierać kolor stołu, nóg, kształt figurek, uchwytów drążków.

Zobacz pełną ofertę